za 24/08/13 - Ir.Knaap pup.+baancircuit - Tnz

uitslag icon Uitslag |

Uitslag

Uitslagen pupillenwedstrijd

Jongens pupillen C

StnrNaamgeb40mVerspringenBalwerpenptn
430 Quinten Mertens 2005 7.39 3.43 17.96 1162 ptn
500 Maxim van Goethem 2005 7.56 3.06 21.60 1107 ptn
499 Tieme de Volder 2005 7.94 2.61 26.02 1005 ptn
466 Joeri Harreman 2006 7.77 2.72 19.56 971 ptn
575 Matteo Bedee 2005 7.99 2.72 20.36 944 ptn
497 Tom van Houwelingen 2005 7.62 2.71 15.76 939 ptn
457 Milan Faas 2005 8.03 2.77 16.24 887 ptn
424 Mart Kapteijn 2005 7.67 2.48 15.25 876 ptn
456 Daan Schuit 2005 7.99 2.77 14.63 867 ptn
498 Daan Aarts 2005 8.06 2.47 16.82 831 ptn
458 Fabian de Maat 2005 8.12 2.58 12.13 765 ptn
558 Niels Verschuren 2005 8.85 2.14 10.12 529 ptn
459 Lucas Zandstra 2006 10.12 1.92 9.77 324 ptn

Meisjes pupillen C

StnrNaamgeb40mHoogspringenBalwerpenptn
423 Amy de Graaf 2005 7.16 0.90 14.87 1026 ptn
411 Inke van den Dikkenberg 2006 7.96 0.85 10.83 766 ptn
414 Yara Karelse 2006 7.84 0.80 10.73 748 ptn
461 Myrthe Keymel 2005 7.93 0.75 9.66 675 ptn
413 Zoe van Luijk 2006 8.52 0.75 9.98 586 ptn
422 Lizzy Hekkers 2006 9.14 0.80 4.95 419 ptn
421 Mila Kramer 2006 9.57 0.65 7.10 312 ptn

Jongens pupillen B

StnrNaamgeb40mVerspringenBalwerpenptn
438 Jesse van den Dikkenberg 2004 6.95 3.45 23.40 1334 ptn
545 Tim de Bruijn 2004 7.24 3.21 22.71 1214 ptn
436 Jovi Koens 2004 7.57 3.16 21.89 1129 ptn
495 Bjorn van de Voort 2004 7.61 2.75 22.30 1044 ptn
463 Lars groosman 2004 7.75 2.93 17.74 990 ptn
468 Tobias de Zeeuw 2004 7.87 2.54 19.79 921 ptn

Meisjes pupillen B

StnrNaamgeb40mHoogspringenKogelstotenptn
496 Noa van Tuijl 2004 6.99 1.00 5.35 1260 ptn
494 Nynke Joossens 2004 7.20 1.00 5.43 1220 ptn
547 Katja van Eetveld 2004 7.12 1.05 4.44 1206 ptn
554 Fenna Gelderblom 2004 7.40 1.00 5.21 1165 ptn
579 Dana ter Haar 2004 7.33 1.00 4.12 1103 ptn
546 Jenna Coppieters 2004 7.52 1.00 3.80 1040 ptn
559 Suzanne Verschuren 2004 7.93 1.00 4.50 1018 ptn
435 Ilse de Kraker 2004 7.79 0.95 3.98 968 ptn
437 Tessa Schets 2004 7.80 0.95 3.48 927 ptn
560 Yara Burg 2004 8.16 0.95 3.87 897 ptn

Jongens pupillen A

StnrNaamgeb60mVerspringenBalwerpenptn
493 Tim van Noort 2003 10.26 3.48 35.07 1353 ptn
440 Ryan Karelse 2003 10.31 3.32 20.23 1135 ptn
557 Milan Hilleman 2003 11.26 3.22 26.34 1069 ptn
556 Ivo Baas 2003 10.60 3.13 18.58 1032 ptn
449 Ralph de Maat 2003 9.88 3.07 12.66 1031 ptn
548 Paul Graeffinger 2003 11.26 2.92 24.61 987 ptn
446 Luc van Westen 2003 10.61 2.95 17.27 976 ptn
550 Mats Vierbergen 2003 10.71 3.04 16.37 966 ptn
574 Daniel Anceaux 2003 11.48 2.81 18.23 852 ptn
450 Keo Avezaat 2003 10.99 2.69 14.87 836 ptn
448 Rens Schuit 2003 11.04 2.75 11.94 790 ptn
455 Damian Suazabal Senz 2003 12.20 2.58 22.01 780 ptn
549 Martijn van Os 2003 11.42 2.43 16.41 755 ptn
445 Sven Kramer 2003 12.52 2.58 19.86 719 ptn
470 Luca van Santen 2003 12.14 2.74 13.09 683 ptn
447 Roan Hekkers 2003 12.80 2.71 12.85 608 ptn

Meisjes pupillen A

StnrNaamgeb60mHoogspringenKogelstotenptn
553 Ruchama Houtzager 2003 9.78 1.20 4.98 1342 ptn
439 Tamar van Daalen 2003 10.01 1.05 5.43 1225 ptn
552 Elaine Fertoute 2003 10.62 1.15 5.57 1219 ptn
492 Rosanne Kaagman 2003 10.47 1.00 6.31 1176 ptn
576 Iza van Damme 2003 10.28 1.00 5.07 1124 ptn
464 Anniek Harreman 2003 10.41 1.00 5.03 1102 ptn
551 Eva den Exter 2003 10.88 1.05 3.70 979 ptn

Jongens pupillen A2

StnrNaamgeb60mVerspringenBalwerpenptn
471 Lucian de Nooyer 2002 9.59 4.02 35.46 1570 ptn
571 Stef Kapteijn 2002 9.66 3.85 19.72 1334 ptn
569 Wouter Schets 2002 9.96 3.70 23.68 1309 ptn
567 Robert de Graaf 2002 10.09 3.60 26.13 1300 ptn
570 Matthijs Roos 2002 10.08 3.53 25.63 1282 ptn
467 Matthijn van Laere 2002 10.22 3.17 24.90 1180 ptn
469 Nathan de Zeeuw 2002 10.24 3.08 11.68 961 ptn

Meisjes pupillen A2

StnrNaamgeb60mHoogspringenKogelstotenptn
577 Louise le Coq 2002 9.66 1.20 6.66 1467 ptn
565 Anique van Klinken 2002 9.86 1.25 6.23 1446 ptn
561 Amber de Bruijn 2002 10.12 1.20 5.50 1323 ptn
564 Anouk Maes 2002 10.65 1.15 5.85 1233 ptn
462 Kayleigh Snap 2002 10.10 1.05 5.63 1225 ptn
572 Shelby van Putten 2002 10.45 1.05 6.37 1220 ptn
465 Isis van Boven 2002 10.13 1.05 4.92 1173 ptn
491 Jasmijn Geldof 2002 10.92 1.15 4.71 1122 ptn
562 Cobie Weyenberg 2002 11.17 1.05 5.43 1066 ptn
566 Veerle Smits 2002 10.47 0.95 4.94 1052 ptn
563 Maaike Hemelaar 2002 11.65 1.00 4.86 934 ptn
568 Eeke Flink 2002 11.07 DNF 5.53

705 ptn

Uitslagen Baancircuit

Jongens junioren D

80mh7 deelnemer(s)
1 42 Veen, Robin van der 13-01-2000 AV Scheldesport 13.83 sec ptn
2 34 Leng, Paavo de 12-02-2001 ADSV Dynamica 15.80 sec ptn
3 60 Brouwers, Mart 14-07-2001 RK HAV 16.34 sec ptn
4 33 Schillings, Felix 09-05-2001 ADSV Dynamica 16.67 sec ptn
5 6 Lavooij, Stijn 22-08-2000 AV '56 16.83 sec ptn
6 35 Houwelingen, Paul van 17-07-2001 ADSV Dynamica 18.95 sec ptn
74 Sijbinga, Lucas 2001 Scheldesport dns sec ptn
600m8 deelnemer(s)
1 9 Petiet, Noe 24-01-2000 AV '56 1.40.62 min ptn
2 34 Leng, Paavo de 12-02-2001 ADSV Dynamica 1.48.95 min ptn
3 6 Lavooij, Stijn 22-08-2000 AV '56 1.50.64 min ptn
4 60 Brouwers, Mart 14-07-2001 RK HAV 1.51.50 min ptn
5 61 Louter, Ruud 09-09-2000 RK HAV 1.58.43 min ptn
6 11 Schrijver, Sten de 2001 AV '56 2.05.83 min ptn
7 74 Sijbinga, Lucas 2001 Scheldesport 2.09.35 min ptn
8 35 Houwelingen, Paul van 17-07-2001 ADSV Dynamica 2.15.57 min ptn
discus8 deelnemer(s)
1 61 Louter, Ruud 09-09-2000 RK HAV 27.00 m ptn
2 42 Veen, Robin van der 13-01-2000 AV Scheldesport 20.18 m ptn
3 34 Leng, Paavo de 12-02-2001 ADSV Dynamica 17.27 m ptn
4 11 Schrijver, Sten de 2001 AV '56 17.26 m ptn
5 59 Lauwers, Noah 29-03-2001 RK HAV 16.38 m ptn
6 9 Petiet, Noe 24-01-2000 AV '56 14.30 m ptn
7 33 Schillings, Felix 09-05-2001 ADSV Dynamica 12.60 m ptn
8 74 Sijbinga, Lucas 2001 Scheldesport 9.29 m ptn
ver8 deelnemer(s)
1 42 Veen, Robin van der 13-01-2000 AV Scheldesport 4.64 m ptn
2 6 Lavooij, Stijn 22-08-2000 AV '56 4.32 m ptn
3 9 Petiet, Noe 24-01-2000 AV '56 4.28 m ptn
4 33 Schillings, Felix 09-05-2001 ADSV Dynamica 4.04 m ptn
5 60 Brouwers, Mart 14-07-2001 RK HAV 3.73 m ptn
6 11 Schrijver, Sten de 2001 AV '56 3.55 m ptn
7 59 Lauwers, Noah 29-03-2001 RK HAV 3.54 m ptn
8 74 Sijbinga, Lucas 2001 Scheldesport 3.46 m ptn

Meisjes junioren D

60mh9 deelnemer(s)
1 8 Graaf, Brigitte de 2000 AV'56 12.14 sec ptn
2 27 Begemann, Isel 01-08-2001 Delta Sport 13.53 sec ptn
3 28 Heikoop, Iris 18-07-2001 Delta Sport 13.54 sec ptn
4 53 Zeeuw, Mirthe de 2000 AV Scheldesport 13.75 sec ptn
5 36 Lange, Nikita de 17-01-2001 ADSV Dynamica 15.44 sec ptn
6 63 Dhanis, Stephanie 13-11-2001 RK HAV 16.31 sec ptn
7 Gelderblom, Nanne 15-06-2000 AV'56 dns sec ptn
37 Kaagman, Caecilia 26-04-2001 ADSV Dynamica dns sec ptn
38 Janson, Sascha 28-09-2001 ADSV Dynamica dns sec ptn
600m8 deelnemer(s)
1 8 Graaf, Brigitte de 2000 AV'56 1.49.97 min ptn
2 53 Zeeuw, Mirthe de 2000 AV Scheldesport 1.59.84 min ptn
3 10 Daalen, Evy van 17-08-2001 AV '56 2.04.51 min ptn
4 28 Heikoop, Iris 18-07-2001 Delta Sport 2.05.39 min ptn
5 37 Kaagman, Caecilia 26-04-2001 ADSV Dynamica 2.16.38 min ptn
6 36 Lange, Nikita de 17-01-2001 ADSV Dynamica 2.18.68 min ptn
7 38 Janson, Sascha 28-09-2001 ADSV Dynamica 2.20.52 min ptn
8 62 Hemelaar, Anouk 31-05-2000 RK HAV 2.26.02 min ptn
hoog5 deelnemer(s)
1 64 Vossen, Maaike van 29-02-2000 RK HAV 1.35 m ptn
2 37 Kaagman, Caecilia 26-04-2001 ADSV Dynamica 1.30 m ptn
3 10 Daalen, Evy van 17-08-2001 AV '56 1.25 m ptn
4 53 Zeeuw, Mirthe de 2000 AV Scheldesport 1.10 m ptn
5 62 Hemelaar, Anouk 31-05-2000 RK HAV 1.05 m ptn
speer6 deelnemer(s)
1 7 Gelderblom, Nanne 15-06-2000 AV'56 24.88 m ptn
2 8 Graaf, Brigitte de 2000 AV'56 19.30 m ptn
3 36 Lange, Nikita de 17-01-2001 ADSV Dynamica 14.13 m ptn
4 62 Hemelaar, Anouk 31-05-2000 RK HAV 12.93 m ptn
5 38 Janson, Sascha 28-09-2001 ADSV Dynamica 10.69 m ptn
6 63 Dhanis, Stephanie 13-11-2001 RK HAV 10.23 m ptn

Jongens junioren C

800m10 deelnemer(s)
1 12 Vries, Jorick de 19-05-1999 AV '56 2.16.64 min ptn
2 5 Huigh, Floris 22-11-1998 AV De Wielingen 2.17.70 min ptn
3 76 Ridder, Rens de 06-03-1999 ADSV Dynamica 2.18.83 min ptn
4 77 Aartsen, Lex van 1998 Dynamica 2.28.08 min ptn
5 24 Bos, Nout van den 09-02-1998 Delta Sport 2.28.64 min ptn
6 50 Dierkx, Mike 09-02-1999 AV Scheldesport 2.29.61 min ptn
7 26 Houtzager, Matthias 25-11-1998 Delta Sport 2.32.11 min ptn
8 32 Harinck, Sergio 27-09-1999 ADSV Dynamica 2.33.07 min ptn
9 23 Berger, Jurriaan 07-02-1998 Delta Sport 2.47.14 min ptn
10 25 Heikoop, Jasper 14-09-1998 Delta Sport 2.50.24 min ptn
ver9 deelnemer(s)
1 69 Biesbroeck, Maarten 28-09-1998 RK HAV 5.04 m ptn
2 24 Bos, Nout van den 09-02-1998 Delta Sport 5.02 m ptn
3 12 Vries, Jorick de 19-05-1999 AV '56 4.83 m ptn
4 50 Dierkx, Mike 09-02-1999 AV Scheldesport 4.67 m ptn
5 26 Houtzager, Matthias 25-11-1998 Delta Sport 4.55 m ptn
6 23 Berger, Jurriaan 07-02-1998 Delta Sport 4.32 m ptn
7 57 Wege, Ivar van de 1999 AV Scheldesport 4.11 m ptn
8 14 Los, Marnick 09-12-1998 AV '56 4.05 m ptn
9 32 Harinck, Sergio 27-09-1999 ADSV Dynamica 3.75 m ptn
100mh4 deelnemer(s)
1 76 Ridder, Rens de 06-03-1999 ADSV Dynamica 16.54 sec ptn -3.0
2 50 Dierkx, Mike 09-02-1999 AV Scheldesport 17.04 sec ptn -3.0
3 5 Huigh, Floris 22-11-1998 AV De Wielingen 18.73 sec ptn -3.0
4 25 Heikoop, Jasper 14-09-1998 Delta Sport 20.48 sec ptn -3.0
discus7 deelnemer(s)
1 69 Biesbroeck, Maarten 28-09-1998 RK HAV 35.69 m ptn
2 14 Los, Marnick 09-12-1998 AV '56 34.52 m ptn
3 12 Vries, Jorick de 19-05-1999 AV '56 27.87 m ptn
4 76 Ridder, Rens de 06-03-1999 ADSV Dynamica 27.21 m ptn
5 5 Huigh, Floris 22-11-1998 AV De Wielingen 22.83 m ptn
6 57 Wege, Ivar van de 1999 AV Scheldesport 21.34 m ptn
7 25 Heikoop, Jasper 14-09-1998 Delta Sport 18.36 m ptn

Meisjes junioren C

speer6 deelnemer(s)
1 78 Ferket, Eva 28-09-1998 RK HAV 30.11 m ptn
2 68 Kesel, Romy de 28-07-1998 RK HAV 26.45 m ptn
3 66 Lauwers, Romy 13-05-1998 RK HAV 26.45 m ptn
4 67 Broeck, Annemijn van 03-04-1998 RK HAV 20.86 m ptn
5 49 Veen, Stephanie van der 06-04-1998 AV Scheldesport 17.54 m ptn
6 13 Koster, Leoniek 28-08-1998 AV '56 13.57 m ptn
600m3 deelnemer(s)
1 43 Jones, Waeoby 1999 Scheldesport 1.47.31 min ptn
2 65 Brouwer, Floortje 21-10-1999 RK HAV 1.54.52 min ptn
3 13 Koster, Leoniek 28-08-1998 AV '56 2.14.52 min ptn
hoog4 deelnemer(s)
1 68 Kesel, Romy de 28-07-1998 RK HAV 1.50 m ptn
2 67 Broeck, Annemijn van 03-04-1998 RK HAV 1.40 m ptn
3 13 Koster, Leoniek 28-08-1998 AV '56 1.25 m ptn
4 65 Brouwer, Floortje 21-10-1999 RK HAV 1.25 m ptn
80mh2 deelnemer(s)
1 67 Broeck, Annemijn van 03-04-1998 RK HAV 15.12 sec ptn -2.2
65 Brouwer, Floortje 21-10-1999 RK HAV dns sec ptn -2.2

Jongens junioren B

ver2 deelnemer(s)
1 31 Leng, Finn de 24-02-1997 ADSV Dynamica 5.53 m ptn
2 21 Verkaaik, Fabian 21-09-1996 Delta Sport 5.39 m ptn
discus2 deelnemer(s)
1 31 Leng, Finn de 24-02-1997 ADSV Dynamica 34.77 m ptn
2 21 Verkaaik, Fabian 21-09-1996 Delta Sport 32.52 m ptn
110mh2 deelnemer(s)
1 31 Leng, Finn de 24-02-1997 ADSV Dynamica 16.48 sec ptn -0.7
21 Verkaaik, Fabian 21-09-1996 Delta Sport dnf sec ptn -0.7
800m3 deelnemer(s)
1 30 Leeftink, Wouter 07-10-1996 ADSV Dynamica 2.10.14 min ptn
2 39 Schot, Harmen 1996 ADSV Dynamica 2.16.90 min ptn
3 71 Thuy, Dennis 05-12-1997 RK HAV 2.25.47 min ptn

Meisjes junioren B

100mh1 deelnemer(s)
1 3 Baas, Kristin 20-11-1997 Delta Sport 20.47 sec ptn -1.4
800m3 deelnemer(s)
1 3 Baas, Kristin 20-11-1997 Delta Sport 2.28.95 min ptn
2 70 Brouwer, Fieke de 15-05-1997 RK HAV 2.40.13 min ptn
3 22 Mourik, Emma van 15-08-1996 Delta Sport 2.50.82 min ptn
speer2 deelnemer(s)
1 15 Nijsse, Sanne 02-08-1996 AV '56 32.61 m ptn
2 3 Baas, Kristin 20-11-1997 Delta Sport 18.69 m ptn
hoog1 deelnemer(s)
1 3 Baas, Kristin 20-11-1997 Delta Sport 1.50 m ptn

Jongens junioren A

discus1 deelnemer(s)
1 16 Akuoko Maclean, Dwayn 14-08-1995 AV '56 26.78 m ptn
800m1 deelnemer(s)
1 56 Suij, Joris 1995 AV Scheldesport 2.31.58 min ptn
ver1 deelnemer(s)
1 56 Suij, Joris 1995 AV Scheldesport 4.85 m ptn

Mannen Senioren

800m3 deelnemer(s)
1 19 Zuidhof, Jasper 27-09-1990 AV '56 2.05.96 min ptn
2 29 Korte, Willem de 05-03-1992 ADSV Dynamica 2.06.30 min ptn
3 79 Harmes, Erwin 30-10-1981 ADSV Dynamica 2.06.68 min ptn
discus1 deelnemer(s)
1 18 Pieters, Rinse 1988 AV '56 34.12 m ptn

Vrouwen Senioren

speer2 deelnemer(s)
1 17 Riemens, Marieke 04-05-1986 AV '56 32.87 m ptn
2 72 Beule, Audrey de 28-05-1986 RK HAV 28.94 m ptn
800m1 deelnemer(s)
1 46 Kerkhove, Shirley 06-08-1993 AV Scheldesport 2.43.58 min ptn

Vrouwen Masters

speer1 deelnemer(s)
1 44 Dieleman, Patricia 1970 Scheldesport 13.46 m ptn
800m1 deelnemer(s)
80 Lotthrinkx, Nathalie 11-02-1976 AV'56 2.31.86 min ptn

Mannen Masters

110mh1 deelnemer(s)
1 4 Janson, Erik 1977 Dynamica 41.92 sec ptn -0.7
800m0 deelnemer(s)
discus2 deelnemer(s)
1 48 Harreman, Jean-Paul 1973 Scheldesport 28.93 m ptn
2 47 Schuit, Etienne 1974 Scheldesport 27.09 m ptn
ver1 deelnemer(s)
1 47 Schuit, Etienne 1974 Scheldesport 4.86 m ptn

Mannen 50+

100mh1 deelnemer(s)
1 54 Zaman, Jacques 06-03-1961 AV Scheldesport 22.78 sec ptn -1.4
discus3 deelnemer(s)
58 Kreek, Jos de 04-04-1963 AV Scheldesport 26.03 m ptn
54 Zaman, Jacques 06-03-1961 AV Scheldesport 24.85 m ptn
2 Boven, Walter Van 1954 KAPE (B) 22.13 m ptn
800m2 deelnemer(s)
1 58 Kreek, Jos de 04-04-1963 AV Scheldesport 2.22.72 min ptn
2 54 Zaman, Jacques 06-03-1961 AV Scheldesport 2.32.01 min ptn

Vrouwen 45+

hoog1 deelnemer(s)
20 Veen-Koers, Nanette van der 16-08-1968 AV '56 dns m ptn
speer1 deelnemer(s)
1 20 Veen-Koers, Nanette van der 16-08-1968 AV '56 23.20 m ptn

Mannen 40+

discus3 deelnemer(s)
40 Rasenberg, Ronald 14-03-1965 AV Scheldesport 26.03 m ptn
41 Fabry, Emile 28-08-1966 AV Scheldesport 22.03 m ptn
52 Veen, Jaap van der 09-11-1967 AV Scheldesport 18.20 m ptn
800m3 deelnemer(s)
73 Ruelle, Edwin de la 25-09-1967 RK HAV 2.11.56 min ptn
51 Platteeuw, Albert 23-04-1965 AV Scheldesport 2.21.51 min ptn
55 Buter, Wim 1968 AV Scheldesport 2.21.54 min ptn

Zweedse estafette zeeuws kampioenschap

1 Dyn JB Finn,Leon,Lex,Rens 2.21.27
2 AV'56 Vsen Anne,Nathalie,Marieke,Sanne 2.26.84
3 Scheldesp M35 Jacques,Albert,Jaap,Ronald 2.36.11
4 Scheldesp Vsen           Shirley,Patricia,Ingrid,Stephanie 2.41.97
         
4x100m Delta Sp. Jongens C  Jurriaan,Nout,Jasper,Matthias DQ
     
4x80m Dynamica Jongens D  Lucian,Felix,Paul,Paavo 47.75
         
4x60m AV'56/ssp Meisjes D  Evy,Nanne,Mirthe,Brigitte 36.02
         
4x60m        
1 AV'56 JpupA2 Matthijn,Robert,Stef,Wouter 38.31
2 Scheldesport JpupA2 Matthijn,Nathan,Ralph,Rens 40.37
3 Dynamica JpupA2 Tom,Tim, Bjorn,Lucian 42.04
4 RKHAV JpupA1 Martijn,Katja,Mats,Eva 42.38
5 AV'56 JpupA1 Roan,Sven,Luc, Ryan 45.07
6 Scheldesport JpupA1 Daniel,Damian,Luca,Keo 45.98
1 Delta Sport MpupA2 Fenna,Elaine,Ruchama,Anique 39.10
2 Dyn/Wiel/RK MpupA2 Jasmijn,Louise,Iza,Amber 40.58
3 AV'56 MpupA2  Eeke, Veerle,Tamar,Shelby 40.99
4 Scheldesport MpupA2 Kayleigh,Isis,Aniek,Suzanne 41.57
5 RKHAV MpupA2 Cobie,Maaike,Paul,Anouk 42.54
6 Dynamica MpupA1 Rosanne,Nynke,Noa,Dana 43.66
         
4x40m        
2 RKHAV MpupB Daan,Tiema,Maxim,Jenna 29.56
3 AV'56 MpupB Ilse,Tessa,Yara,Amy 31.18
5 AV'56 MpupC Mila,Yara,Zoe,Inke 33.35
2 Scheldesport JpupC Niels,Lucas,Milan,Joeri 35.61
3 AV'56 JpupB Jovi,Mart,Quinten,Jesse 29.17
4 Scheldesport JpupB Lars,Tobias,Daan,Fabian 31.59
terug naar boven