za 27/04/13 - Baancircuitwedstrijd - Vlissingen

uitslag icon Uitslag |

Uitslag

Uitslagen Baancircuitwedstrijd 27 april 2013 ADSV Dynamica te Vlissingen
MEISJES D JUNIOREN
150 m MD
Evy van Daalen AV56 22.13 443 p.
Caecilia Kaagman Dynamica 22.51 416 p.
Brigitte de Graaf AV56 23.36 357 p.
Luca Sloekers Flakkee 23.49 348 p.
Mirthe de Zeeuw Scheldesport 23.50 348 p.
Maaike van Vossen RKHAV 24.42 289 p.
Nikita de Lange Dynamica 26.21 188 p.
Maria Wisse Dynamica 26.29  183 p.
Stephanie Dhanis RKHAV 26.51 172 p.
Sascha Janson Dynamica 27.83 107 p.
Nanne Gelderblom AV56 DNS
kogelstoten MD
Anouk Hemelaar RKHAV 6.82 355 p.
Luca Sloekers Flakkee 6.66 346 p.
Mirthe de Zeeuw Scheldesport 6.61 343 p.
Brigitte de Graaf AV56 6.56 340 p.
Ceacilia Kaagman Dynamica 6.44 333 p.
Stephanie Dhanis RKHAV 6.20 318 p.
Emma Roelse Dynamica 5.68 286 p.
Sascha Janson Dynamica 5.42 269 p.
Nanne Gelderblom AV56 DNS
hoogspringen MD
Maaike van Vossen RKHAV 1.30 462 p.
Anouk Hemelaar RKHAV 1.15 352 p.
Evy van Daalen AV56 1.15 352 p.
Nikita de Lange Dynamica 1.10 316 p.
Stephanie Dhanis RKHAV 0.95 206 p.
Maria Wisse Dynamica 0.95 206 p.
Nanne Gelderblom AV56 DNS
1000 m MD
Mirthe de Zeeuw Scheldesport 3.26.87 500 p.
Brigitte de Graaf AV56 3.31.28 472 p.
Evy van Daalen AV56 3.42.87 403 p.
Nikita de Lange Dynamica 3.53.35 348 p.
Luca Sloekers Flakkee 4.06.88 283 p.
Maria Wisse Dynamica 4.10.57 266 p.
Sascha Janson Dynamica 4.35.04 168 p.
Caecilia Kaagman Dynamica DNS
MEISJES C JUNIOREN
150 MC
Amber Boutens Scheldesport 20.31 591 p.
Annemijn van Broeck RKHAV 21.32 506 p.
Britt van den Nieuwendijk Delta Sport 21.61 483 p.
Waeoby Jones Scheldesport 21.70 476 p.
Floortje Brouwer RKHAV 21.90 461 p.
Romy de Kesel RKHAV 22.17 440 p.
Celina Rijk AV56 22.27 433 p.
Femke Bun RKHAV 22.38 425 p.
Maaike de Kreek Scheldesport 22.48 418 p.
Romy Lauwers RKHAV 22.67 404 p.
Femke Slabbekoorn AV56 23.19 368 p.
Leannah Sies Flakkee 23.32 360 p.
Leoniek Koster AV56 25.02 254 p.
Leah Menheere AV56 25.93 203 p.
Mirthe Nachtegael RKHAV DNS
kogelstoten MC
Jennifer Proost AV56 10.30 537 p.
Romy Lauwers RKHAV 9.35 491 p.
Femke Bun RKHAV 8.77 461 p.
Annemijn van Broeck RKHAV 8.21 432 p.
Britt van den Nieuwendijk Delta Sport 7.64 402 p.
Leannah Sies Flakkee 6.76 352 p.
Leoniek Koster AV56 6.40  330 p.
Maaike de Kreek Scheldesport 6.23 320 p.
Leah Menheere AV56 4.82 229 p.
Romy de Kesel RKHAV DNS
Mirthe Nachtegael RKHAV DNS
hoogspringen MC
Romy de Kesel RKHAV 1.52 639 p.
Britt van den Nieuwendijk Delta Sport 1.45  582 p.
Romy Lauwers RKHAV 1.40 541 p.
Femke Bun RKHAV 1.40 541 p.
Annemijn van Broeck RKHAV 1.35 499 p.
Waeoby Jones Scheldesport 1.30 462 p.
Femke Slabbekoorn AV56 1.25 426 p.
Leoniek Koster AV56 1.20 389 p.
Floortje Brouwer RKHAV 1.20 389 p.
Leah Menheere AV56 DNS
Mirthe Nachtegael RKHAV DNS
1000 m  MC
Waeoby Jones Scheldesport 3.12.97 596 p.
Maaike de Kreek Scheldesport 3.16.02 574 p.
Amber Boutens Scheldesport 3.16.72 569 p.
Leannah Sies Flakkee 3.45.83 387 p.
Femke Slabbekoorn AV56 3.49.00 370 p.
Floortje Brouwer RKHAV DNS
MEISJES B JUNIOREN
hoogspringen MB
Kristin Baas Delta Sport 1.60
200 m MB
Kristin Baas Delta Sport 27.70
800 m MB
Kristin Baas Delta Sport 2.34.30
Fieke de Brouwer RKHAV 2.39.55
Julie van Damme RKHAV 2.45.84
Emma van Mourik Delta Sport 2.50.57
VROUWEN SENIOREN
kogelstoten
Marieke Riemens AV56 11.78
Audrey de Beule RKHAV 9.10
VROUWEN MASTERS 35
kogelstoten Vr.Mast.35
Patricia Dieleman Scheldesport 4.98
200 m Vr.Mast.35
Patricia Dieleman Scheldesport 29.43
JONGENS D JUNIOREN
discuswerpen JD
Thian de Vries De Wielingen 22.33 349 p.
Robin van der Veen Scheldesport 18.43 277 p.
Noah Lauwers RKHAV 16.82 245 p.
Felix Schillings Dynamica 15.65 221 p.
Paul van Houwelingen Dynamica 14.01 185 p.
Dennis Janse Dynamica 13.35 170 p.
Robert Schouwenaar Dynamica 12.97 162 p.
Jochem van Pamelen RKHAV 11.97 138 p.
Tom Lendrusch Delta Sport 10.62 105 p.
Menno Verburg Dynamica 8.40 44 p.
150 m JD
Robin van der Veen Scheldesport 21.19 516 p.
Thian de Vries De Wielingen 22.74 399 p.
Paavo de Leng Dynamica 23.13 372 p.
Dennis Janse Dynamica 23.38 356 p.
Felix Schillings Dynamica 23.52 346 p.
Paul van Houwelingen Dynamica 24.03 313 p.
Robert Schouwenaar Dynamica 25.29 238 p.
Noah Lauwers RKHAV 25.64 218 p.
Nick Heijmans RKHAV 27.14 140 p.
Jochem van Pamelen RKHAV 27.29 133 p.
Menno Verburg Dynamica 27.80 108 p.
Tom Lendrusch Delta Sport 28.91 58 p.
Mart Brouwers RKHAV DNS
verspringen JD
Robin van der Veen Scheldesport 4.25 468 p.
Paavo de Leng Dynamica 4.20  458 p.
Felix Schillings Dynamica 4.18 454 p.
Thian de Vries De Wielingen 3.83 384 p.
Noah Lauwers RKHAV 3.47 312 p.
Nick Heijmans RKHAV 3.45 308 p.
Robert Schouwenaar Dynamica 3.31 280 p.
Dennis Janse Dynamica 3.26 270 p.
Jochem van Pamelen RKHAV 3.25 268 p.
Menno Verburg Dynamica 3.07 232 p.
Tom Lendrusch Delta Sport 2.98 214 p.
Mart Brouwers RKHAV DNS
1000 m JD
Paavo de Leng Dynamica 3.19.72 548 p.
Paul van Houwelingen Dynamica 3.57.22 328 p.
Nick Heijmans RKHAV 3.58.65 321 p.
Mart Brouwers RKHAV DNS
JONGENS C JUNIOREN
150 m JC
Jordi Bot AV56 18.84 730 p.
Jorick de Vries AV56 19.57 658 p.
Nout van den Bos Delta Sport 20.16 604 p.
Mike Dierkx Scheldesport 20.48 576 p.
Ivar van de Wege Scheldesport 20.80 549 p.
Matthias Houtzager Delta Sport 21.04 529 p.
Rens de Ridder Dynamica 21.09 524 p.
Floris Huigh De Wielingen 21.78 470 p.
Taco Blom AV56 21.98 455 p.
Jurriaan Berger Delta Sport 22.35 427 p.
Lars Dirkzwager AV56 DNS
Pelle Gelderblom AV56 DNS
discuswerpen JC
Maarten Biesbroeck RKHAV 33.59 528 p.
Rens de Ridder Dynamica 31.19 492 p.
Marnick Los AV56 29.61 469 p.
Mike Dierkx Scheldesport 21.41 333 p.
Taco Blom AV56 20.68 319 p.
Floris Huigh De Wielingen 18.37 276 p.
Bart Balkenende AV56 16.06 229 p.
Pelle Gelderblom AV56 DNS
Patrick van Zweden AV56 DNS
verspringen JC
Nout van den Bos Delta Sport 5.33 685 p.
Jordi Bot AV56 5.10 640 p.
Maarten Biesbroeck RKHAV 4.86 593 p.
Mike Dierkx Scheldesport 4.64 548 p.
Ivar van de Wege Scheldesport 4.38 494 p.
Matthias Houtzager Delta Sport 4.34 486 p.
Jorick de Vries AV56 4.28 474 p.
Marnick Los AV56 4.09 436 p.
Taco Blom AV56 3.72 362 p.
Lars Dirkzwager AV56 DNS
Pelle Gelderblom AV56 DNS
Patrick van Zweden AV56 DNS
Sergio Harinck Dynamica DNS
Jurriaan Berger Delta Sport DNS
800 m JC
Jordi Bot AV56 2.14.36 727 p.
Jorick de Vries AV56 2.21.01 651 p.
Rens de Ridder Dynamica 2.24.21 617 p.
Floris Huigh De Wielingen 2.26.53 593 p.
Bart Balkenende AV56 2.36.29 501 p.
Ivar van de Wege Scheldesport 2.40.72 463 p.
Maarten Biesbroeck RKHAV 2.41.82 454 p.
Jurriaan Berger Delta Sport 3.00.93 312 p.
Matthias Houtzager Delta Sport DNS
Sergio Harinck Dynamica DNF
JONGENS B JUNIOREN
verspringen JB
Finn de Leng Dynamica 5.92
Evan de Schrijver AV56 5.85
Fabian Verkaaik Delta Sport 5.45
Kris de Kreek Scheldesport 4.64
Rubin Janse Dynamica DNS
discuswerpen JB
Finn de Leng Dynamica 35.97
Fabian Verkaaik Delta Sport 32.31
Evan de Schrijver AV56 19.09
Rubin Janse Dynamica DNS
200 m JB
Jason Gillessen AV56 23.74
Fabian Verkaaik Delta Sport 24.48
Evan de Schrijver AV56 24.65
Gennaro Biswane U-track 25.24
Finn de Leng Dynamica 26.10
Rubin Janse Dynamica DNS
800 m JB
Gino Harinck Dynamica 2.10.12
Wouter Leeftink Dynamica 2.11.86
Steven Roelse Dynamica 2.13.22
Kris de Kreek Scheldesport 2.13.94
Gennaro Biswane U-track 2.25.10
Jelle Wondergem Dynamica 2.26.09
Wouter Verstraate Dynamica DNS
Steeple JB
Gino Harinck Dynamica 7.20.18
Gennaro Biswane U-track DNS
Steven Roelse Dynamica DNS
JONGENS A JUNIOREN
verspringen JA
Joris Suij Scheldesport 5.24
Dwayn Akuoko Maclean AV56 5.16
Lyam Jones Scheldesport 4.63
200 m JA
Thomas Kempe Dynamica 23.48
Dwayn Akuoko Maclean AV56 DNS
Lyam Jones Scheldesport DNS
steeple JA
Tim van den Broeke Dynamica 10.18.01
HEREN SENIOREN
200 m H.Sen.
Jeroen van Driessche RKHAV 25.22
800 m H.Sen.
Jorim de Boks Dynamica/AAC 2.07.87
Jan-Willem Roelse Dynamica DNS
steeple H.Sen.
Willem de Korte Dynamica 10.54.15
HEREN MASTERS 40
verspringen H.Mast.40
Ronald Rasenberg Scheldesport 4.82
discuswerpen H.Mast.40
Ivan Beck RKHAV 32.87
Ronald Rasenberg Scheldesport 25.56
Emile Fabry Scheldesport 24.09
200 m H.Mast.40
Ronald Rasenberg Scheldesport 27.48
Peter Lauwers RKHAV 27.75
800 m H.Mast.40
Albert Platteeuw Scheldesport 2.20.17
Peter Lauwers RKHAV DNS
Jaap van der Veen Scheldesport DNS
HEREN MASTERS 50
discuswerpen H.Mast.50
Jos de Kreek Scheldesport 24.03
200 m  H.Mast.50
George Stroh Dynamica 26.52
Jos de Kreek Scheldesport 29.40
terug naar boven