za 26/01/13 - H4A Finlandcross - Westdorpe

uitslag icon Uitslag | fotoalbum icon Foto's

Uitslag

     H4A-crosscompetitie 2012-2013
     Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
    Finlandcross, Scheldesport Hse  8000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Harmes       Erwin         229 Dynamica     25:04 644732  
002 Brouwer      Job de     92 007 RKHAV        25:42 448867  
003 Kok          Martijn de 82 011 Dynamica     25:54 609985  
004 Schrier      Michel     73 233 Dynamica     26:11 584399  
005 Schrier      David      85 104 Dynamica     27:34 734229  
006 Vleeschauwer Bert de    87 226 Lokeren      27:45         
007 Harthoorn    Maarten       100 Kapelle      28:01         
008 Buysse       Matti      83 234 Rieme        28:10         
009 Nieuwenhuyze Laurens v     093 AV'56        28:19         
010 Korte        Willem de  92 210 Dynamica     28:21 694615  
011 Wolfert      Eric       90 008 Flakkee      28:24 705676  
012 Smit         Chris de   79 013 RKHAV        30:02 654667  
013 Dekker       Alexander  80 051 Dynamica     31:29 718811  
014 Jonker       Wilco         017 AV'56        33:14         
015 Steketee     Maurice    1  160 Middelburg   34:48         
016 Simonse      Elbert     80 135 AAgtekerke   37:52         
017 Schanck      George     82 016 Oostburg     47:42         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Finlandcross, Scheldesport H35  8000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Goudswaard   Niels      69 107 Zierikzee    27:52         
002 Thuy         Benny      68 026 RKHAV        28:23 662514  
003 Swagemakers  Gustav     73 028 Steenbergen  28:32         
004 Rabout       Theo       73 019 Wielingen    28:46 224339  
005 Verhage      Arjo       69 058 Dynamica     28:57 447579  
006 Kool         Pascal     69 117 Scheldesport 29:26 713149  
007 Joziasse     Sjacco     70 055 Dynamica     30:20 556031  
008 Alphen       Edwin van  71 054 Dynamica     30:29 698359  
009 Karelse      John          200 Heinkenszand 30:32         
010 Lange        Marcel de  71 053 Dynamica     30:44 745076  
011 Zeeuw        Alwin de   70 056 Scheldesport 31:01 447287  
012 Overbeke     Ab van     70 225 Scheldesport 31:33         
013 Buyck        Michel     75 232 Dynamica     31:50         
014 Vermeulen    Sven       77 133 Vlissingen   32:05         
015 Dekker       Peter      73 223 Dynamica     33:04 705941  
016 Hoepen       Steven van 69 031 Heinkenszand 33:25         
017 Graaf        Martin de  70 002 Wemeldinge   33:34         
018 Vierbergen   Tristan    73 103 Hulst        35:05         
019 Bolleman     Erik       68 228 Scheldesport 38:57         
020 Lelie        Martin     69 111 RKHAV        40:33 746642  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Finlandcross, Scheldesport H45  8000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Bos          Michel v d 64 037 DeltaSport   28:26 565902  
002 Balkenende   Peter      66 034 AV'56        29:14 651798  
003 Pruissers    Martin     68 059 Dynamica     30:25 156407  
004 Mourik       Piet van   63 038 DeltaSport   30:56 521800  
005 Leefink      Henk       64 063 Dynamica     31:10 181276  
006 Meeuwse      Jos        63 222 Dynamica     31:58 675687  
007 Veen         Jaap v d   67 060 Scheldesport 32:10 641591  
008 Platteeuw    Albert     65 087 Scheldesport 32:27         
009 Dellebeke    Ron        58 069 Dynamica     32:54 46857   
010 Noorden      Bart van   65 231 AV'56        33:01         
011 Murre        Walther    67 061 Scheldesport 33:07 565772  
012 Lauwers      Peter      65 036 RKHAV        33:12 625237  
013 Wilde        Rien de    60 040 AV'56        34:54 90464   
014 Louter       Willem     63 039 RKHAV        36:51 640357  
015 Knibbeler    Berry      61 068 Scheldesport 36:59 597351  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Finlandcross, Scheldesport H55  8000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Patoor       Dirk       55 230 Aochristi    31:22         
002 Tempelaar    Wim        52 070 Dynamica     33:45 436595  
003 Botman       Kobus      51 072 Dynamica     37:40 435233  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Finlandcross, Scheldesport H65  8000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Lasseur      Joop       42 097 DeltaSport   33:09         
002 Verbeek      Piet       43 114 AV'56        40:47 17347   
003 Pluijlaar    Hans       36 077 Dynamica     43:50 180589  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Finlandcross, Scheldesport JA   8000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Patoor       Jeroen     95 227 Lokeren      27:38         
002 Pluijlaar    Dion       95 043 Dynamica     36:11 508290  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Finlandcross, Scheldesport MA   4800m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Mourik       Sanne van  94 397 DeltaSport   21:57 507305  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Finlandcross, Scheldesport Vse  4800m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Berge        Laurey v d 89 385 Flakkee      17:30 447589  
002 Herder       Astrid den 85 383 AV'56        18:10 312579  
003 Wilde        Nadine de  88 384 AV'56        19:18 325676  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Finlandcross, Scheldesport V35  4800m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Goole        Saskia     70 373 AV'56        20:56 454409  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Finlandcross, Scheldesport V45  4800m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Margadant    Edith      55 347 DeltaSport   22:21         
002 Tempelaar    Ineke      57 356 Dynamica     23:42 468281  
003 Kleven       Lenie van  10 344 avvnVlissing 27:15 209921  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Finlandcross, Scheldesport JB   4800m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Feijter      Job de     96 389 RKHAV        16:17 764690  
002 Munck        Maarten de 96 315 Lokeren      16:27         
003 Lelie        Michiel    96 391 RKHAV        16:32 747605  
004 Kreek        Kris de    97 362 Scheldesport 16:38 562666  
005 Thijs        Jasper     96 390 RKHAV        18:18 718772  
006 Thuy         Dennis     97 396 RKHAV        18:34 561134  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Finlandcross, Scheldesport JC   2600m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Ridder       Rens de    99 789 Dynamica     10:05 672234  
002 Huigh        Floris     98 824 Wielingen    10:13 567181  
003 Tolhoek      Ezra       99 830 DeltaSport   10:21 718317  
004 Balkenende   Bart       98 821 AV'56        10:39 564425  
005 Harinck      Sergio     99 788 Dynamica     10:52 602006  
006 Bos          Nout v d   98 819 DeltaSport   11:09 552981  
007 Dierkx       Mike       99 787 Scheldesport 11:18 640642  
008 Heikoop      Jasper     98 818 DeltaSport   12:45 640486  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Finlandcross, Scheldesport JD   2000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Leng         Paavo de   01 796 Dynamica     08:22 664870  
002 Putten       Axl van    00 718 Wemeldinge   08:54         
003 Damme        Teun van   00 837 Wielingen    09:05 636736  
004 Boogaart     Bart       00 794 Dynamica     09:11 683353  
005 Nefs         Emiel      01 799 Dynamica     09:33 770551  
006 Houwelingen  Paul van   01 798 Dynamica     09:41 650502  
007 Lavooij      Stijn         745 AV'56        09:56         
008 Heijmans     Nick       00 834 RKHAV        10:17 585825  
009 Kruisifkx    Thomas     01 795 Scheldesport 10:19 672239  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Finlandcross, Scheldesport JpA2 1000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Graaf        Robert de  02 856 AV'56        04:02 753193  
002 Schets       Wouter     02 855 AV'56        04:06 727967  
003 Kapteijn     Stef       02 764 AV'56        04:12 674674  
004 Roos         Matthijs   02 854 AV'56        04:36 709632  
005 Zeeuw        Nathan de  02 800 Scheldesport 05:08 684110  
006 Laere        Matthijn v 02 763 Scheldesport 05:12 722216  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Finlandcross, Scheldesport JPA1 1000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Graeffinger  Paul       03 868 RKHAV        05:04 765525  
002 Karelse      Ryan       15 725 AV'56        05:06         
003 Os           Martijn va 03 869 RKHAV        05:18 743240  
004 Vierbergen   Mats       14 761 RKHAV        05:21 751738  
005 Kramer       Sven       03 871 AV'56        05:24 713168  
006 Westen       Luc van    03 870 AV'56        05:36 688026  
007 Hiel         Karsten    03 867 RKHAV        06:06 764691  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Finlandcross, Scheldesport JpB  1000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Dikkenberg   Jesse v d  04 881 AV'56        04:44 748547  
002 Hoogenes     Pepijn     04 717 Vlissingen   04:46 720727  
003 Zeeuw        Tobias de  04 802 Scheldesport 05:22 735396  
004 Bruijn       Tim de     04 879 RKHAV        05:25 746644  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Finlandcross, Scheldesport JpC  1000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Houwelingen  Tom van    05 804 Dynamica     04:59 758531  
002 Kapteijn     Mart       05 766 AV'56        05:07 742882  
003 Goethem      Maxim van  05 892 RKHAV        05:20 766476  
004 Verschuren   Niels      06 724 Scheldesport 05:31 767927  
005 Westen       Menno van  06 896 AV'56        07:07         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Finlandcross, Scheldesport MB   2600m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Damme        Julie van  97 903 RKHAV        11:27 632299  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Finlandcross, Scheldesport MC   2600m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Jones        Waeoby     99 808 Scheldesport 10:24 640077  
002 Kreek        Maaike de  99 807 Scheldesport 10:26 588399  
003 Boutens      Amber      99 806 Scheldesport 10:47 588396  
004 Bruijn       Anouk de   99 915 RKHAV        13:22 561686  
005 Thuy         Margot     99 913 RKHAV        13:43 662574  
006 Francke      Suzie      99 918 DeltaSport   15:34 710538  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Finlandcross, Scheldesport MD   2000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Zeeuw        Mirthe de  00 809 Scheldesport 08:52 578936  
002 Waard        Eveline de 00 928 DeltaSport   09:30 764541  
003 Dekker       Nicole     00 929 DeltaSport   09:38 689067  
004 Heikoop      Iris       01 942 DeltaSport   10:00 640488  
005 Graaf        Brigitte d 00 930 AV'56        10:05 753192  
006 Lange        Nikita de  01 810 Dynamica     10:15 716838  
007 Daalen       Evy van    01 943 AV'56        10:47 662945  
008 Niemantsverd Amy        01 785 RKHAV        11:52 635964  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Finlandcross, Scheldesport MpA2 1000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Putten       Shelby van 02 956 AV'56        04:40 757075  
002 Bruijn       Amber de   02 950 RKHAV        04:56 749800  
003 Lelie        Fien       02 948 RKHAV        04:59 746641  
004 Hemelaar     Maaike     02 952 RKHAV        05:16 665688  
005 Weyenberg    Cobie      02 949 RKHAV        06:03 721343  
006 Hiel         Silke      02 951 RKHAV        06:23 784986  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Finlandcross, Scheldesport MpA1 1000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Houtzager    Ruchama    03 968 DeltaSport   04:24 681666  
002 Fertoute     Elaine     03 970 DeltaSport   04:43 700052  
003 Daalen       Tamar van  03 971 AV'56        05:01 693653  
004 Acker        Emma van   03 966 RKHAV        05:10 709804  
005 Dieleman     Romy       03 973 Wielingen    05:14 748346  
006 Goudswaard   Ilse       03 969 DeltaSport   05:22 737660  
007 Exter        Eva den    03 965 RKHAV        05:43 707425  
008 Steijaart    Fenna      03 967 RKHAV        06:26 784988  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Finlandcross, Scheldesport MpB 1000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Haar         Dana ter   04 816 Dynamica     05:01 765592  
002 Schets       Tessa      04 982 AV'56        05:03 734443  
003 Coppieters   Jenna      04 981 RKHAV        05:12 743244  
004 Eetvelt      Katja van  04 980 RKHAV        05:15 748872  
005 Verschuren   Suzanne    04 723 Scheldesport 05:27         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Finlandcross, Scheldesport MpC 1000m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Graaf        Amy de     05 994 AV'56        05:09 764681  
002 Lorier       Lisanne       743 Dynamica     05:18 749847  
003 Fertoute     Lilian     05 993 DeltaSport   05:34 720915  
004 Karelse      Yara       01 726 AV'56        05:51         
005 Dikkenberg   Inke v d   06 999 AV'56        06:12 786624  
006 Kramer       Mila       06 998 AV'56        07:39 786626  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
     finishers: ,153

terug naar boven