za 19/01/13 - H4A Deltacross - Burg Haamstede

uitslag icon Uitslag | fotoalbum icon Foto's

Uitslag

     H4A-crosscompetitie 2012-2013
     Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
    Deltacross, Westenschouwen Hse  7200m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Schrier      David      85 104 Dynamica     29:03 734229  
002 Nieuwenhuyze Laurens v     093 AV'56        29:06         
003 Harthoorn    Maarten       100 Kapelle      29:10         
004 Hoosemans    Ruud       83 045 Dynamica     29:52 644731  
005 Korte        Willem de  92 210 Dynamica     30:18         
006 Boks         Jorim de   87 209 Dynamica     30:26         
007 Wolfert      Eric       90 008 Flakkee      30:42 705676  
008 Smit         Chris de   79 013 RKHAV        32:04 654667  
009 Jonker       Wilco         017 AV'56        32:43         
010 Dekker       Alexander  80 051 Dynamica     33:35 718811  
011 Kort         Marlies    72 400 Curacao      34:14         
012 Steketee     Maurice    1  160 Middelburg   36:59         
013 Ringelberg   Jacco      61 224 Colijnsplaat 37:33         
014 Simonse      Elbert     80 135 AAgtekerke   39:17         
015 Straten      Andreas    79 215 Domburg      44:17         
016 Schanck      George     82 016 Oostburg     53:06         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen H35  7200m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Melissant    Andre      72 214 Flakkee      29:47 417135  
002 Swagemakers  Gustav     73 028 Steenbergen  30:02         
003 Verhage      Arjo       69 058 Dynamica     30:40 447579  
004 Kool         Pascal     69 117 Scheldesport 30:59 713149  
005 Joziasse     Sjacco     70 055 Dynamica     31:27 556031  
006 Louws        Kees          189 Middelburg   31:46         
007 Alphen       Edwin van  71 054 Dynamica     31:59 698359  
008 Lange        Marcel de  71 053 Dynamica     32:10 745076  
009 Goossen      Erik       94 176 Scheldesport 32:18 94117   
010 Karelse      John          200 Heinkenszand 32:45         
011 Velkers      Michel     73 090 AV'56        32:55         
012 Zeeuw        Alwin de   70 056 Scheldesport 33:13 447287  
013 Graaf        Martin de  70 002 Wemeldinge   33:24         
014 Peeman       Erik       69 204 Flakkee      33:31         
015 Beije        Arjan      71 219 DeltaSport   33:44 272948  
016 Berrevoets   Steef      68 186 DeltaSport   33:52 665148  
017 Verwijs      Robert     77 185 DeltaSport   34:17 717427  
018 Kapteijn     Remco      3  202 Kapelle      34:45         
019 Hoepen       Steven van 69 031 Heinkenszand 34:54         
020 Dekker       Peter      73 223 Dynamica     34:56         
021 Dijkstra     Seth       71 024 LPK Middelbu 36:38 473512  
022 Splunder     Lennard v  76 207 AV'56        37:09         
023 Marco                      216 Sommelsdijk  37:30         
024 Marie        Stephane   71 001 Vlissingen   37:47         
025 Lelie        Martin     69 111 RKHAV        42:29 746642  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen H45  7200m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Cappon       Erik       66 032 Wielingen    29:38 468757  
002 Bos          Michel v d 64 037 DeltaSport   30:10 565902  
003 Balkenende   Peter      66 034 AV'56        30:29 651798  
004 Staal        Archie     64 085 DeltaSport   31:32         
005 Pruissers    Martin     68 059 Dynamica     31:43 156407  
006 Broeke       Rian v d   61 066 Dynamica     31:56 19303   
007 Karelse      Peter      60 203 AVVN         32:08 583105  
008 Vinden       Gert v d   64 201 Gonzalez Run 32:12         
009 Mourik       Piet van   63 038 DeltaSport   33:07 521800  
010 Meeuwse      Jos        63 222 Dynamica     33:20         
011 Leefink      Henk       64 063 Dynamica     33:49 181276  
012 Veen         Jaap v d   67 060 Scheldesport 33:56 641591  
013 Staal        Kees       3  188 Aagtekerke   33:59         
014 Platteeuw    Albert     65 087 Scheldesport 34:28         
015 Dellebeke    Ron        58 069 Dynamica     35:03 46857   
016 Dalebout     Leo        59 220 Dynamica     35:07 240520  
017 Touissaint   Marco      63 208 AV'56        35:18         
018 Lauwers      Peter      65 036 RKHAV        35:52 625237  
019 Murre        Walther    67 061 Scheldesport 36:05 565772  
020 Moerland     Ronald     68 192 DeltaSport   37:42         
021 Wilde        Rien de    60 040 AV'56        38:18 90464   
022 Zwaan        Bas        58 205 Curacau      39:10         
023 Feijter      Co de      63 198 DeltaSport   39:48 588374  
024 Bavel        Adrie van  62 211 DeltaSport   40:32         
025 Konings      Aswin      66 062 Dynamica     44:05 533847  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen H55  7200m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Wilde        Jan de     57 206 AV'56        32:26 140583  
002 Tempelaar    Wim        52 070 Dynamica     34:42 436595  
003 Besuijen     Wim        51 190 Dynamica     35:12         
004 Dijk         Arie van   51 218 Flakkee      35:24 263521  
005 Krocke       Ronnie        213 Souburg      36:11         
006 Horssen      Pieter van 49 193 Dynamica     36:31         
007 Bostelaar    Jan        49 221 Dynamica     37:50 424918  
008 Botman       Kobus      51 072 Dynamica     38:04 435233  
009 Guequierre   John       51 071 Dynamica     38:59 46791   
010 Beijer       Piet       48 073 Dynamica     39:07 212967  
011 Welle        Hans vd       212 Middelburg   41:15         
012 Francke      Leo        58 217 Oostkapelle  41:34         
013 Sipma        Jan        56 187 Meliskerke   42:37         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen H65  7200m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Lasseur      Joop       42 097 DeltaSport   34:49         
002 Horssen      Jan van    47 074 Dynamica     36:28 763137  
003 Poortvliet   Hugo       44 076 Dynamica     44:53 263393  
004 Pluijlaar    Hans       36 077 Dynamica     46:58 180589  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen JA   7200m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Pluijlaar    Dion       95 043 Dynamica     34:40 508290  
002 Luteyn       Arjen      94 006 Wielingen    45:13 474700  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen MA   4800m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Mourik       Sanne van  94 397 DeltaSport   27:19 507305  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen Vse  4800m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Berge        Laurey v d 89 385 Flakkee      20:28 447589  
002 Herder       Astrid den 85 383 AV'56        22:04 312579  
003 Wilde        Nadine de  88 384 AV'56        22:44 325676  
004 Priemis      Marloes       335 DeltaSport   23:38 766577  
005 Rijk         Marloes    90 332 Heinkenszand 26:43         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen V35  4800m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Kort         Marlies    72 324 Curacao      19:45         
002 Linde        Annet v d  70 319 AV'56        23:23 534123  
003 Gilst        Paola van     380 AV'56        23:30         
004 Goole        Saskia     70 373 AV'56        24:21 454409  
005 Sluijs-Kole  Esther van 74 318 AV'56        26:46 752749  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen V45  4800m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Allefs       Monique    67 369 RKHAV        25:37 623182  
002 Margadant    Edith      55 347 DeltaSport   26:11         
003 Balkenende   Christine  65 368 AV'56        26:33 651842  
004 Tempelaar    Ineke      57 356 Dynamica     27:52 468281  
005 Kleven       Lenie van  10 344 avvnVlissing 32:45 209921  
006 Zwieten      Els van    46 325 DeltaSport   34:50 631251  
007 Creemers     Marilou    50 323 DeltaSport   36:38 726082  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen JB   4800m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Lelie        Michiel    96 391 RKHAV        19:41 747605  
002 Kreek        Kris de    97 362 Scheldesport 19:48 562666  
003 Harinck      Gino       96 361 Dynamica     20:21 644721  
004 Vos          Patrick de 96 394 AV'56        20:34 517846  
005 Leeftink     Wouter        349 Dynamica     21:53 549394  
006 Verstraate   Wouter     97 715 Dynamica     22:48         
007 Wondergem    Jelle      97 363 Dynamica     25:00 656248  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen JC   2400m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Ridder       Rens de    99 789 Dynamica     10:00 672234  
002 Peeman       Maikel     99 716 Flakkee      10:13         
003 Slabbekoorn  Tim        98 762 Dynamica     10:16 573083  
004 Verhage      Joram      99 759 Dynamica     10:27         
005 Harinck      Sergio     99 788 Dynamica     10:34 602006  
006 Bos          Nout v d   98 819 DeltaSport   10:38 552981  
007 Balkenende   Bart       98 821 AV'56        10:44 564425  
008 Huigh        Floris     98 824 Wielingen    10:58 567181  
009 Vries        Jorick de     741 AV'56        11:04 627450  
010 Tolhoek      Ezra       99 830 DeltaSport   11:06 718317  
011 Houtzager    Matthias   98 817 DeltaSport   11:16 598843  
012 Dierkx       Mike       99 787 Scheldesport 11:37 640642  
013 Heemst       Jop van    99 831 Flakkee      12:03 578820  
014 Minderhoud   Lukas      99 790 Dynamica     12:05 708426  
015 Berger       Jurriaan   98 820 DeltaSport   13:19 665133  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen JD   2200m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Putten       Axl van    00 718 Wemeldinge   09:35         
002 Damme        Teun van   00 837 Wielingen    09:45 636736  
003 Boogaart     Bart       00 794 Dynamica     09:50 683353  
004 Berger       Rutger        731 DeltaSport   09:59         
005 Houwelingen  Paul van   01 798 Dynamica     10:15 650502  
006 Nefs         Emiel      01 799 Dynamica     10:21 770551  
007 Konings      Sylvan     00 792 Dynamica     10:31 647508  
008 Landa        Tycho      00 760 AV'56        11:07         
009 Lindhout     Siem       00 778 DeltaSport   11:12         
010 Kruisifkx    Thomas     01 795 Scheldesport 11:16 672239  
011 Nieulande    Thomas van 01 797 Dynamica     11:19 664383  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen JpA2 1100m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Schets       Wouter     02 855 AV'56        04:18 727967  
002 Graaf        Robert de  02 856 AV'56        04:23 753193  
003 Verbrugge    Mees       02 737 AV'56        05:00         
004 Louisse      David      02 801 Dynamica     05:20 767411  
005 Laere        Matthijn v 02 763 Scheldesport 05:29 722216  
006 Zeeuw        Nathan de  02 800 Scheldesport 05:39 684110  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen JPA1 1100m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Baas         Ivo        03 728 DeltaSport   05:11 689066  
002 Cladder      Emanuel       730 AV'56        05:25         
003 Karelse      Ryan       15 725 AV'56        05:31         
004 Westen       Luc van    03 870 AV'56        05:34 688026  
005 Os           Martijn va 03 869 RKHAV        05:36 743240  
006 Kramer       Sven       03 871 AV'56        05:41 713168  
007 Vierbergen   Mats       14 761 RKHAV        05:52 751738  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen JpB  1100m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Dikkenberg   Jesse v d  04 881 AV'56        05:03 748547  
002 Hoogenes     Pepijn     04 717 Vlissingen   05:07         
003 Hartog       Benjamin d 04 720 Energie      05:38 713491  
004 Zeeuw        Tobias de  04 802 Scheldesport 05:45 735396  
005 Herwegh      Karsten    04 880 RKHAV        05:49 749801  
006 Hartog       Sebastiaan 04 721 Energie      06:14 713492  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen JpC  1100m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Houwelingen  Tom van    05 804 Dynamica     05:09 758531  
002 Goethem      Maxim van  05 892 RKHAV        05:44 766476  
003 Kapteijn     Mart       05 766 AV'56        05:47 742882  
004 Verschuren   Niels      06 724 Scheldesport 06:18 767927  
005 Mairie       Matthias   06 780 Dynamica     06:34 748857  
006 Westen       Menno van  06 896 AV'56        07:36         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen MB   2400m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Baas         Kristin    97 729 DeltaSport   11:22 635579  
002 Damme        Julie van  97 903 RKHAV        11:30 632299  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen MC   2400m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Kreek        Maaike de  99 807 Scheldesport 10:48 588399  
002 Jones        Waeoby     99 808 Scheldesport 10:53 640077  
003 Boutens      Amber      99 806 Scheldesport 11:26 588396  
004 Sies         Leannah    99 921 Flakkee      11:54 610263  
005 Slabbekoorn  Femke      98 906 AV'56        12:01 657329  
006 Waard        Annemarie  98 917 DeltaSport   13:13 748754  
007 Lodder       Judith     99 922 Flakkee      13:23 712324  
008 Thuy         Margot     99 913 RKHAV        14:01 662574  
009 Francke      Suzie      99 918 DeltaSport   16:09 710538  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen MD   2200m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Zeeuw        Mirthe de  00 809 Scheldesport 09:47 578936  
002 Dekker       Nicole     00 929 DeltaSport   10:23 689067  
003 Graaf        Brigitte d 00 930 AV'56        10:25 753192  
004 Heikoop      Iris       01 942 DeltaSport   10:59 640488  
005 Daalen       Evy van    01 943 AV'56        11:09 662945  
006 Lange        Nikita de  01 810 Dynamica     11:14 716838  
007 Hartog       Corinda de 99 722 Energie      12:38 71699   
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen MpA2 1100m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Klinken      Anique van 02 954 DeltaSport   04:40 665624  
002 Putten       Shelby van 02 956 AV'56        04:50 757075  
003 Pellaers     Maud       02 765 AV'56        05:04 709946  
004 Geldof       Jasmijn    02 813 Dynamica     05:09 681779  
005 Smits        Veerle     02 955 AV'56        05:13 748551  
006 Lelie        Fien       02 948 RKHAV        05:15 746641  
007 Hemelaar     Maaike     02 952 RKHAV        05:50 665688  
008 Wiskerke     Kim           744 Dynamica     05:57         
009 Mairie       Alice      02 812 Dynamica     05:59 748856  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen MpA1 1100m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Houtzager    Ruchama    03 968 DeltaSport   04:46 681666  
002 Fertoute     Elaine     03 970 DeltaSport   05:18 700052  
003 Daalen       Tamar van  03 971 AV'56        05:22 693653  
004 Goudswaard   Ilse       03 969 DeltaSport   05:43 737660  
005 Damme        Iza van    03 972 Wielingen    05:45 709995  
006 Exter        Eva den    03 965 RKHAV        05:48 707425  
007 Slabbekoorn  Marith        732 Dynamica     05:54         
008 Stevels      Marit      03 815 Dynamica     06:01 684597  
009 Kapteijn     Lisa       03 719 Kapelle      06:04         
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen MpB 1100m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Schets       Tessa      04 982 AV'56        05:15 734443  
002 Eetvelt      Katja van  04 980 RKHAV        05:29 748872  
003 Haar         Dana ter   04 816 Dynamica     05:31 765592  
004 Coppieters   Jenna      04 981 RKHAV        05:57 743244  
005 Verschuren   Suzanne    04 723 Scheldesport 06:16         
006 Burg         Yara       04 755 AV'56        06:44 747476  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
    Deltacross, Westenschouwen MpC 1100m
    naam                   geb stn club           tyd
001 Graaf        Amy de     05 994 AV'56        05:42 764681  
002 Fertoute     Lilian     05 993 DeltaSport   05:51 720915  
003 Lorier       Lisanne       743 Dynamica     05:53 749847  
004 Keijmel      Myrthe     05 772 Scheldesport 06:05 764100  
005 Karelse      Yara       01 726 AV'56        06:41         
006 Luijk        Zoe van       757 AV'56        06:46         
007 Dikkenberg   Inke v d   06 999 AV'56        06:48 786624  
008 Sluijs       Femke van  00 727 Kloetinge    07:06         
009 Kramer       Mila       06 998 AV'56        07:47 786626  
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl
 
     finishers: ,212

terug naar boven