za 29/09/12 - Clubkampioenschappen

uitslag icon Uitslag |

Uitslag

Jongens pupillen A1
Plaats Naam 60m 600m Ver Bal
1 Matthijn van Laere 10.34 2.24.11 3.22 23.08
2 Nathan de Zeeuw 10.86 2.33.11 2.99 12.74
Jongens pupillen B
Plaats Naam 60m 600m Ver Bal
1 Ralph de Maat 10.97 2.17.97 2.84 11.20
2 Daniel Anceaux 11.30 2.36.65 2.83 11.23
Jongens pupillen C
Plaats Naam 60m 600m Ver Bal
1 Daan Schuit 11.98 2.42.36 2.73 16.18
2 Tobias de Zeeuw 12.27 2.36.22 2.68 11.12
3 Milan Faas 12.79 2.44.70 2.35 14.26
4 Fabian de Maat 12.43 2.45.29 2.02 6.68
5 Niels Verschuren 13.17 3.12.99 1.70 6.80
Meisjes pupillen A2
Plaats Naam 60m 600m Ver Bal
1 Lianne van Kampen 9.36 2.19.51 3.30 18.87
Meisjes pupillen A1
Plaats Naam 60m 600m Ver Bal
1 Phoebe Ehlers 11.23 3.16.68 2.99 15.22
Meisjes pupillen C
Plaats Naam 60m 600m Ver Bal
1 Myrthe Keijmel 12.60 2.38.50 2.29 6.55
2 Suzanne Verschuren 12.10 3.03.67 2.40 11.29
Jongens junioren B
Plaats Naam 100m 400m 1500m Ver Hoog Kogel Discus Speer
1 Lyam Jones 12.40 63.55 5.12 1.75 10.06 20.40 32.51
Jongens junioren C
Plaats Naam 100m 400m 1500m Ver Hoog Kogel Discus Speer
1 Kris de Kreek 14.97 4.37.82 4.23 1.40 8.11 22.03 26.38
Jongens junioren D
Plaats Naam 100m 400m 1500m Ver Hoog Kogel Discus Speer
1 Mike Dierkx 13.95 67.23 6.21.14 4.13 1.45 8.26 16.86 24.42
2 Robin van der Veen 14.55 70.54 6.21.84 4.32 1.40 8.00 17.96 26.29
3 Ivar van der Wege 13.69 71.33 3.85 1.35 9.86 15.63 19.45
4 Max van der Heijden 14.51 6.41.85 3.62 1.35 6.58 9.98 19.56
5 Mike Prozee dns 2.45 5.46 8.45 8.07
Meisjes junioren C
Plaats Naam 100m 400m 800m Ver Hoog Kogel Discus Speer
1 Stephanie van der Veen 16.14 82.16 3.10 1.25 7.89 17.05 18.41
Meisjes junioren D
Plaats Naam 100m 400m 800m Ver Hoog Kogel Discus Speer
1 Waeöby Jones 15.02 71.13 2.38.23 3.79 1.30 8.45 19.68 15.46
2 Maaike de Kreek 15.32 71.74 2.38.79 3.90 1.30 7.69 14.62 22.50
3 Amber Boutens 14.14 67.19 2.42.13 3.51 1.25 7.42 11.94 9.75
4 Mirthe de Zeeuw 16.13 75.47 2.52.11 3.42 1.15 6.72 11.96 8.39
Mannen Masters
Plaats Naam 100m 400m 1500m Ver Hoog Kogel Discus Speer
1 Alwin de Zeeuw 13.57 66.76 5.21.83 4.11 1.40 7.00 18.73 20.95
2 Jaap van der Veen 14.21 66.28 5.25.82 3.81 1.40 7.68 17.96 22.37
3 Jos de Kreek 14.49 67.21 5.47.07 4.45 7.32 20.05 33.14
4 Roel van Laere dns 1.65 9.64 31.90 37.13
5 Platteeuw, Albert 5.02.94
Mannen masters 50
Plaats Naam 100m 400m 1500m Ver Hoog Kogel Discus Speer
1 Jacques Zaman 13.33 60.38 5.24.76 4.19 1.20 7.63 21.15 19.32
2 Herman Kuijer 13.95 68.91 6.06.93 4.44 1.25 9.35 22.81 24.79
Ouders
Plaats Naam 100m 400m 1500m Ver Hoog Kogel Discus Speer
1 Jovan Dierkx 16.17 3.00 1.25 6.14 11.01 13.29
2 Ronald Verschuren 14.35 72.74 5.58.83 4.11 1.40
Vrouwen Masters
Plaats Naam 100m 400m 800m Ver Hoog Kogel Discus Speer
1 Patricia Dieleman 14.37 79.26 3.82 1.10 4.64 11.83 10.23
Heren Senioren VB
Plaats Naam 100m Ver Speer 400m Kogel
1 Otto de Vriendt 13.97 3.94 14.97 71.27 6.44
2 Ronnie Harlaar 17.21 2.11 11.55 104.93 4.96
Heren Junioren VB
Plaats Naam 100m Ver Speer 400m Kogel
1 Yunus Ozden 16.08 3.74 26.7 82.87 8.8
Dames Senioren VB
Plaats Naam 100m Ver Speer 400m Kogel
1 Vicky Stevendaal 16.74 3.12 12.98 98.25 16.74
Dames Junioren VB
Plaats Naam 100m Ver Speer 400m Kogel
1 Dominique de Brouwer 18.01 2.47 9.23 93 5.28
terug naar boven