za 22/09/12 - Baancircuit- Vlissingen

uitslag icon Uitslag | fotoalbum icon Foto's

Uitslag

Jongens junioren D
Stnr Naam geb 80m ptn
628 Ivar van de Wege 1999 10.81 650
630 Mike Dierkx 1999 11.17 591
297 Rens de Ridder 1999 11.84 490
298 Joram Verhage 1999 11.97 472
238 Noe Petiet 2000 11.98 470
641 Lukas Minderhoud 1999 12.22 438
299 Bart Boogaart 2000 12.25 434
430 Sergio Harinck 1999 12.27 431
237 Stijn Lavooij 2000 12.29 428
638 Dennis Janse 2000 12.33 423
296 Sylvan Konings 2000 14.57 175
Stnr Naam geb 1000m ptn
298 Joram Verhage 1999 3.16.62 569
238 Noe Petiet 2000 3.32.21 466
430 Sergio Harinck 1999 3.32.90 462
237 Stijn Lavooij 2000 3.37.22 436
638 Dennis Janse 2000 3.46.55 383
641 Lukas Minderhoud 1999 3.47.13 380
299 Bart Boogaart 2000 3.48.00 376
296 Sylvan Konings 2000 3.58.94 320
Stnr Naam geb Hoog ptn
630 Mike Dierkx 1999 1.35 499
622 Robin van der Veen 2000 1.35 499
297 Rens de Ridder 1999 1.35 499
639 Esra Tolhoek 1999 1.30 462
638 Dennis Janse 2000 1.20 389
Stnr Naam geb Kogel ptn
628 Ivar van de Wege 1999 9.82 514
268 Ruud Louter 2000 9.38 492
297 Rens de Ridder 1999 9.34 490
622 Robin van der Veen 2000 7.79 410
638 Dennis Janse 2000 7.35 385
639 Esra Tolhoek 1999 7.31 383
299 Bart Boogaart 2000 6.96 363
237 Stijn Lavooij 2000 6.49 336
430 Sergio Harinck 1999 5.06 245
296 Sylvan Konings 2000 4.39 198
300 mh
628 Wege, Ivar van de 1999 AV Scheldesport 51.8 sec
630 Dierkx, Mike 1999 AV Scheldesport 52.3 sec
297 Ridder, Rens de 1999 ADSV Dynamica 53.7 sec
622 Veen, Robin van der 2000 AV Scheldesport dns sec
235 Vries, Jorick de 1999 AV'56 dns sec
236 Blom, Taco 1999 AV'56 dns sec
80 mh
630 Dierkx, Mike 1999 AV Scheldesport 13.9 sec +0.7
622 Veen, Robin van der 2000 AV Scheldesport 14.1 sec +0.7
297 Ridder, Rens de 1999 ADSV Dynamica 14.9 sec +0.7
299 Boogaart, Bart 2000 ADSV Dynamica 16.3 sec +0.7
235 Vries, Jorick de 1999 AV'56 dns sec +0.7
236 Blom, Taco 1999 AV'56 dns sec +0.7
Meisjes junioren D
Stnr Naam geb 60m ptn
617 Willemijn Torbijn 1999 8.57 634
231 Nida Huijben 1999 8.83 582
629 Amber Boutens 1999 8.85 578
633 Waeoby Jones 1999 9.12 526
222 Britt v d Nieuwendijk 1999 9.18 515
221 Britt van Liere 1999 9.45 467
573 Tinca Siebum 2000 9.48 462
264 Anouk de Bruijn 1999 9.63 437
620 Maaike de Kreek 1999 9.64 435
267 Mirthe Nachtegael 1999 9.64 435
284 Nanne Gelderblom 2000 9.82 406
239 Esther Bolle 2000 9.90 394
263 Anouk Hemelaar 2000 11.13 222
Stnr Naam geb 1000m ptn
633 Waeoby Jones 1999 3.12.69 598
629 Amber Boutens 1999 3.23.72 520
632 Mirthe de Zeeuw 2000 3.32.50 464
Stnr Naam geb Ver ptn
633 Waeoby Jones 1999 4.26 470
203 Stella Bolderheij 1999 4.15 448
222 Britt v d Nieuwendijk 1999 4.14 446
617 Willemijn Torbijn 1999 3.93 404
620 Maaike de Kreek 1999 3.91 400
267 Mirthe Nachtegael 1999 3.74 366
573 Tinca Siebum 2000 3.71 360
266 Floortje Brouwers 1999 3.64 346
284 Nanne Gelderblom 2000 3.51 320
221 Britt van Liere 1999 3.50 318
263 Anouk Hemelaar 2000 2.36 90
Stnr Naam geb Kogel ptn
231 Nida Huijben 1999 9.69 507
222 Britt van den Nieuwendijk 1999 9.36 491
633 Waeoby Jones 1999 8.21 432
264 Anouk de Bruijn 1999 8.04 423
284 Nanne Gelderblom 2000 8.04 423
221 Britt van Liere 1999 7.84 412
573 Tinca Siebum 2000 7.80 410
239 Esther Bolle 2000 7.62 400
267 Mirthe Nachtegael 1999 7.61 400
265 Margot Thuy 1999 6.54 339
266 Floortje Brouwers 1999 6.46 334
263 Anouk Hemelaar 2000 5.47 272
300 mh
231 Huijben, Nida 17/11/99 AV Phoenix 49.7 sec
629 Boutens, Amber 21/10/99 AV Scheldesport 51.7 sec
620 Kreek, Maaike de 20/2/99 AV Scheldesport 54.2 sec
203 Bolderheij, Stella 29/11/99 CAV Energie 54.3 sec
266 Brouwers, Floortje 1999 RK HAV 60.3 sec
222 Nieuwendijk, Britt van den 19/4/99 Delta Sport 62.4 sec
573 Siebum, Tinca 2000 ADSV Dynamica 64.3 sec
265 Thuy, Margot 1999 RK HAV 66.9 sec
60 mh 7 deelnemer(s)
629 Boutens, Amber 21/10/99 AV Scheldesport 11.2 sec -0.5
620 Kreek, Maaike de 20/2/99 AV Scheldesport 11.8 sec -0.5
617 Torbijn, Willemijn 1999 Scheldesport 11.9 sec -0.5
222 Nieuwendijk, Britt van den 19/4/99 Delta Sport 12.7 sec -0.5
266 Brouwers, Floortje 1999 RK HAV 13.1 sec -0.5
265 Thuy, Margot 1999 RK HAV 13.3 sec -0.5
284 Gelderblom, Nanne 15/6/00 Delta Sport 13.5 sec -0.5
Jongens junioren C
Stnr Naam geb 100m ptn
293 Biswane Gennaro 1997 12.21 790
242 Evan de Schrijver 1997 12.27 780
243 Pelle Gelderblom 1998 12.64 722
247 Jordi Bot 1998 12.93 678
276 Bryan Simoen 1998 13.45 605
Stnr Naam geb 1500m ptn
247 Jordi Bot 1998 5.00.79 626
293 Biswane Gennaro 1997 5.11.63 577
295 Jelle Wondergem 1997 5.24.83 521
240 Bart Balkenende 1998 5.38.70 468
259 Floris Huigh 1998 5.56.20 406
Stnr Naam geb Hoog ptn
244 Lars Dirkzwager 1998 1.75 817
242 Evan de Schrijver 1997 1.60 702
621 Kris de Kreek 1997 1.40 541
243 Pelle Gelderblom 1998 1.40 541
259 Floris Huigh 1998 1.25 426
Stnr Naam geb Kogel ptn
242 Evan de Schrijver 1997 11.55 594
243 Pelle Gelderblom 1998 8.59 452
244 Lars Dirkzwager 1998 8.00 421
217 Jasper Heikoop 1998 6.61 343
300 mh 7 deelnemer(s)
243 Gelderblom, Pelle 27/7/98 AV'56 44.3 sec
242 Schrijver, Evan de 1997 AV '56 44.5 sec
293 Gennaro, Biswane 3/7/97 U-track 48.1 sec
621 Kreek, Kris de 21/1/97 AV Scheldesport 48.1 sec
259 Huigh, Floris 22/11/98 AV De Wielingen 58.6 sec
217 Heikoop, Jasper 14/9/98 Delta Sport 62.3 sec
240 Balkenende, Bart 25/11/98 AV '56 dns sec
100 mh 8 deelnemer(s)
202 Bolderheij, Lex 1997 CAV Energie 14.4 sec -0.0
243 Gelderblom, Pelle 27/7/98 AV'56 15.8 sec -1.1
242 Schrijver, Evan de 1997 AV '56 16.2 sec -0.0
293 Gennaro, Biswane 3/7/97 U-track 16.4 sec -1.1
244 Dirkzwager, Lars 1998 AV'56 16.5 sec -1.1
621 Kreek, Kris de 21/1/97 AV Scheldesport 18.9 sec -0.0
259 Huigh, Floris 22/11/98 AV De Wielingen 21.4 sec -1.1
217 Heikoop, Jasper 14/9/98 Delta Sport 24.4 sec -0.0
100 mh - finale 8 deelnemer(s)
202 Bolderheij, Lex 1997 CAV Energie 14.3 sec -2.4
243 Gelderblom, Pelle 27/7/98 AV'56 16.0 sec -2.4
242 Schrijver, Evan de 1997 AV '56 16.1 sec -2.4
621 Kreek, Kris de 21/1/97 AV Scheldesport 19.0 sec -2.4
259 Huigh, Floris 22/11/98 AV De Wielingen 21.7 sec -2.4
217 Heikoop, Jasper 14/9/98 Delta Sport 22.9 sec -2.4
244 Dirkzwager, Lars 1998 AV'56 dns sec -2.4
293 Gennaro, Biswane 3/7/97 U-track dns sec -2.4
4x100m 4 deelnemer(s)
1 242 242,244,243,247, AV '56 47.52 sec
Meisjes junioren C
Stnr Naam geb 80m ptn
590 Kristin Baas 1997 11.10 602
220 Simone Weijers 1998 11.37 560
269 Annemijn van Broeck 1998 11.50 540
272 Romy de Kesel 1998 11.93 477
248 Celina Rijk 1998 11.97 472
286 Anouk Valk 1998 12.06 459
271 Romy Lauwers 1998 12.21 439
270 Femke Bun 1998 12.30 427
245 Femke Slabbekoorn 1998 12.40 414
241 Leoniek Koster 1998 12.67 380
Stnr Naam geb 1000m ptn
590 Kristin Baas 1997 3.30.74 475
275 Julie van Damme 1997 3.35.61 445
273 Eva Ferket 1998 3.37.59 434
245 Femke Slabbekoorn 1998 3.45.83 387
241 Leoniek Koster 1998 4.07.47 280
Stnr Naam geb Ver ptn
590 Kristin Baas 1997 4.72 564
227 Sanne Schellekens 1997 4.28 474
272 Romy de Kesel 1998 4.27 472
220 Simone Weijers 1998 4.15 448
228 Manon Schellekens 1997 4.08 434
271 Romy Lauwers 1998 4.07 432
245 Femke Slabbekoorn 1998 4.05 428
286 Anouk Valk 1998 3.90 398
216 Lotte van den Nieuwendijk 1997 3.62 342
273 Eva Ferket 1998 3.58 334
241 Leoniek Koster 1998 3.53 324
269 Annemijn van Broeck 1998 3.32 282
Stnr Naam geb Kogel ptn
271 Romy Lauwers 1998 9.66 506
272 Romy de Kesel 1998 9.54 500
246 Jennifer Proost 1998 9.28 487
286 Anouk Valk 1998 8.36 440
273 Eva Ferket 1998 8.09 426
216 Lotte van den Nieuwendijk 1997 8.01 422
269 Annemijn van Broeck 1998 7.98 420
241 Leoniek Koster 1998 6.79 353
229 Maud Bastiaansen 1998 6.58 341
300 mh
589 Tetteroo, Eva 26/7/97 AV Olympus '70 49.5 sec ptn
590 Baas, Kristin 20/11/97 Delta Sport 50.6 sec ptn
227 Schellekens, Sanne 7/6/97 DJA 54.7 sec ptn
228 Schellekens, Manon 7/6/97 DJA 55.0 sec ptn
248 Rijk, Celina 1998 AV'56 56.6 sec ptn
270 Bun, Femke 16/7/98 RK HAV 56.8 sec ptn
80 mh
589 Tetteroo, Eva 26/7/97 AV Olympus '70 13.1 sec ptn -1.6
590 Baas, Kristin 20/11/97 Delta Sport 13.4 sec ptn -1.6
270 Bun, Femke 16/7/98 RK HAV 15.1 sec ptn -1.6
227 Schellekens, Sanne 7/6/97 DJA 15.5 sec ptn -1.6
228 Schellekens, Manon 7/6/97 DJA 15.7 sec ptn -1.6
248 Rijk, Celina 1998 AV'56 16.6 sec ptn -1.6
229 Bastiaansen, Maud 1998 DJA 17.3 sec ptn -1.6
275 Damme, Julie van 1997 RK HAV 17.9 sec ptn -1.6
Jongens junioren B
Stnr Naam geb 100m ptn
250 Dwayn Akuoko Maclean 1995 11.92 597
249 Jason Gillissen 1996 11.99 583
634 Lyam Jones 1995 12.04 572
214 Fabian Verkaaik 1996 12.37 507
289 Rubin Janse 1996 12.42 497
Stnr Naam geb 1500m ptn
280 Job de Feijter 1996 4.27.16 609
279 Michiel Lelie 1996 4.36.98 544
292 Gino Harinck 1996 4.40.44 522
291 Wouter Leeftink 1996 4.52.71 449
634 Lyam Jones 1995 4.55.21 435
213 Chiel Bij de Vaate 1996 5.01.53 400
Stnr Naam geb Hoog ptn
634 Lyam Jones 1995 1.70 587
250 Dwayn Akuoko Maclean 1995 1.70 587
289 Rubin Janse 1996 1.65 540
294 Steven Roelse 1996 1.65 540
214 Fabian Verkaaik 1996 1.60 492
619 Joris Suij 1995 1.60 492
Stnr Naam geb Speer ptn
214 Fabian Verkaaik 1996 47.30 596
278 Jorn Markenhof 1996 41.28 510
213 Chiel Bij de Vaate 1996 36.79 442
250 Dwayn Akuoko Maclean 1995 33.79 394
277 Tijs Geluk 1996 26.99 276
289 Rubin Janse 1996 26.80 273
Stnr Naam geb Discus ptn
250 Dwayn Akuoko Maclean 1995 43.04 745
278 Jorn Markenhof 1996 33.93 561
214 Fabian Verkaaik 1996 30.01 474
213 Chiel Bij de Vaate 1996 22.35 287
Stnr Naam geb 3000m ptn
277 Tijs Geluk 1996 20.09.06 0
400 mh 3 deelnemer(s)
294 Roelse, Steven 24/5/96 ADSV Dynamica 64.2 sec ptn
619 Suij, Joris 1995 AV Scheldesport 69.9 sec ptn
214 Verkaaik, Fabian 21/9/96 Delta Sport dns sec ptn
110 mh 1 deelnemer(s)
294 Roelse, Steven 24/5/96 ADSV Dynamica 17.2 sec ptn +0.1
Meisjes junioren B
Stnr Naam geb 100m ptn
251 Sanne Nijsse 1996 13.96 514
253 Dionne Pieters 1995 14.58 421
225 Sara Franken 1995 15.60 283
Stnr Naam geb 1500m ptn
215 Emma van Mourik 1996 6.04.34 348
Stnr Naam geb Ver ptn
253 Dionne Pieters 1995 4.51 556
225 Sara Franken 1995 3.97 415
252 Anouk Slabbekoorn 1996 0
Stnr Naam geb Speerwerpen ptn
251 Sanne Nijsse 1996 32.85 649
589 Eva Tetteroo 1997 30.34 605
226 Anouk van der Veeken 1996 24.31 491
252 Anouk Slabbekoorn 1996 19.76 395
Stnr Naam geb Discuswerpen ptn
589 Eva Tetteroo 1997 26.44 469
226 Anouk van der Veeken 1996 22.77 386
252 Anouk Slabbekoorn 1996 20.80 338
251 Sanne Nijsse 1996 15.67 203
Stnr Naam geb 3000m ptn
Jongens junioren A
Stnr Naam geb 100m ptn
254 Patrick Elfrink 1994 dns 0
Stnr Naam geb 1500m ptn
207 Pieter Wisse 1993 4.27.25 608
230 Pieter Verhulst 1993 4.33.18 568
Stnr Naam geb Hoog ptn
Stnr Naam geb Speerwerpen ptn
254 Patrick Elfrink 1994 44.12 552
Stnr Naam geb 5000m ptn
262 Tommy Staal 1994 15.29.39 777
400 mh 0 deelnemer(s) 110 mh 0 deelnemer(s)
Stnr Naam geb Discuswerpen ptn
254 Patrick Elfrink 1994 29.08 453
Meisjes junioren A
Stnr Naam geb Speerwerpen ptn
281 Kylie de Beule 1994 21.86 440
Stnr Naam geb Discuswerpen ptn
281 Kylie de Beule 1994 26.03 460
Stnr Naam geb 5000m ptn
999 Saskia Weinans 1994 18.50.69 0
Mannen Senioren
Stnr Naam geb 100m ptn
Stnr Naam geb 1500m ptn
642 Floris Willeboordse 1991 4.14.94 697
288 Willem de Korte 1992 4.24.91 624
210 Mohamed El-Jafoufi 1985 4.26.21 615
290 Jan-Willem Roelse 1992 4.32.03 576
209 Harmen van Eijzeren 1991 4.33.95 563
616 Jorim de Boks 1987 4.40.19 524
285 Joël Aafjes 1989 4.47.57 479
635 Leon Jacobse 1982 4.59.90 409
636 Maurice Jacobse 1985 5.30.48 257
Stnr Naam geb Hoog ptn
223 Niels Hanegraaf 1990 1.85 725
Stnr Naam geb Speerwerpen ptn
Stnr Naam geb Discuswerpen ptn
Stnr Naam geb 5000m ptn
1001 Erwin Adan 1992 15.49.77 736
287 Jesper Francke 1988 16.37.95 645
232 Paco Lous 1987 17.16.36 579
400 mh 1 deelnemer(s)
224 Koning, Thijs de 18/12/90 DJA sec
110 mh 1 deelnemer(s)
223 Hanegraaf, Niels 1/5/90 DJA 17.0 sec ptn +0.1
Vrouwen Senioren
Stnr Naam geb 100m ptn
255 Marieke Riemens 1986 13.68 559
Stnr Naam geb Speerwerpen ptn
255 Marieke Riemens 1986 32.30 639
282 Audrey de Beule 1986 25.56 515
Stnr Naam geb Discuswerpen ptn
205 Vera Wisse 1984 34.86 640
282 Audrey de Beule 1986 24.41 424
Stnr Naam geb 5000m ptn
256 Astrid den Herder 1985 19.48.65 0
200 Anne de Vlieger 1984 19.00.04 0
Mannen masters 40
Stnr Naam geb 100m
260 Paul Huibregtse 1970 dns
Stnr Naam geb 1500m
260 Paul Huibregtse 1970 4.41.61
Stnr Naam geb Speerwerpen
627 Ronald Rasenberg 1965 35.38
Stnr Naam geb Discuswerpen
627 Ronald Rasenberg 1965 25.13
623 Jaap van der Veen 1967 20.59
Stnr Naam geb 5000m
623 Jaap van der Veen 1967 20.21.49
631 Alwin de Zeeuw 1970 19.24.28
212 Sebastiaan Heikoop 1969 17.31.75
283 Willem Louter 1963 22.08.52
Mannen masters 50
Stnr Naam geb 100m
625 Jacques Zaman 1961 13.41
206 George Ströh 1962 12.64
Stnr Naam geb 1500m
219 Rini van Dijke 1952 5.06.36
Stnr Naam geb Speerwerpen
201 Geert Oerlemans 1948 30.61
Stnr Naam geb Discuswerpen
201 Geert Oerlemans 1948 40.29
Stnr Naam geb 5000m
233 Henk Lous 1958 19.25.51
208 Adrie Faes 1958
400 mh 1 deelnemer(s)
625 Zaman, Jacques 6/3/61 AV Scheldesport 71.9 sec
Vrouwen masters 35
Stnr Naam geb 100m
624 Patricia Dieleman 1970 14.56 ptn
Stnr Naam geb Speerwerpen
258 Nanette van der Veen 1968 20.84
Stnr Naam geb Discuswerpen
258 Nanette van der Veen 1968 21.46
Stnr Naam geb 5000m
Vrouwen masters 45
Stnr Naam geb 100m
261 Nathalie Lotthrinkx 1976 14.48
Stnr Naam geb 1500m
261 Nathalie Lotthrinkx 1976 5.34.99
Stnr Naam geb 5000m
637 Jannie de Vries 1959 23.07.81
terug naar boven